Set de argint 900/1000, 4 pahare si o carafă, se vând si separat.

Sticla cu pahare pentru băuturi fine in perfecta stare

04.04|03:26

0
Pahare pentru sampanie

Set pahare sampanie , cu piculi de sticla si metal , produse manuale personalizate cu metal alama patinata , comenzi si livrari in toata tara, idel pentru cadou si ocazii,pret 300 lei setul, Ridicare din atelier manufactura bucuresti , sau la comanda prin fan curier

28.03|10:12

0
Set de 4 suporturi pahare, suvenir Londra

Set de 4 suporturi pahare, suvenir Londra. Nu au fost folosite niciodata. Dimensiuni: 10,5 cm X 10,5 cm. Trimit colete cu ramburs, taxe postale 12 lei. Urmariti si restul anunturilor mele, poate gasiti ceva ce va intereseaza.

27.02|15:27

0
Set sticla si pahare ceramica portelanata

Vand set sticla,6 pahare si suport pahare din ceramica portelanata,model deosebit de prin anii "60, un singur pahar este ciocnit putin.

28.02|23:36

0
Set pahare sampanie,cristal moser

Set 6 cupe pentru sampanie , Crista de MOSER, 6 coupes à Champagne créées par Moser, unicat lucrate manual, cu depunere de metal pe partea de jos a piciorului , Setul este unicat lucrat in ani 1930, din cauza reconditionari reprezinta diferente de inaltime la cupa de 3 - 4 mm, pret 200 euro ridicare din atelier bucuresti sau prin curierat , rezonanta de 26% plumb

09.03|17:26

0
Pahare petrecere copii, anii 80

Pahare din plastic, decorate cu personaje din desene animate. Folosite la petrecerile copiilor. Marcate - Energina C-ta Romania. Stare buna, tinand cont de vechime si material, defecte minore la nivelul buzei, aproape insesizabile. Un pahar putin crapat in partea de sus. Nu sunt sparte, pot retine lichide, dar nu le recomand pentru uz ca atare, ci ca decor, eventual in cadrul unei colectii. Predare personala in Bucuresti. Pret 70lei pentru lotul intreg, de 8 bucati.

13.03|03:45

0
Set țuică carafa si pahare lut smălțuit

Set nou pt țuică (colectie) - carafa si pahare lut smălțuit 1 carafa 22 cm H 6 pahare a cate 4 cm H fiecare Model decorativ traditional Pret set 135 ron Predare personala numai in Bucuresti sector 2, Mall Veranda. Fara schimburi, fara colete!

30.03|12:19

0
Vand 3 pahare port transilvanean vintage

Vand 3 pahare port transilvanean vintage impecabile

02.04|15:23

0
2 pahare argint masiv, Franta, cap minerva (titlu 950)

2 pahare argint, cap minerva, primul titlu (950). Dimensiuni: inaltime 7.5 cm / diametru 4 cm / 37 grame (marcaj VL- Victor Leneuf, activ la Paris in perioada 1885-1935), respectiv inaltime 6.7 cm / diametru 4 cm / 28 grame.

14.03|21:35

0
Suporturi pahare cesti,cani ,obiecte decorative

Suporturi ptr diverse Cani,pahare,cesti de cafea lucrate manual ,intre 50 -80 min fiecare suport . Detalii la tel 7-16 lei

08.03|15:20

0
Vand set 6buc. pahare(vin, apa, suc) semicristal lucrat manual, albe

Vand pahare de colectie, set de 6 buc. pt. apa, vin, suc, semicristal, lucrat manual, anii "50, cu lucratura specific saseasca (de unde si provin), albe, stare impecabila, fara fisuri, foarte rezistente. Diametrul superior 7,2cm, grosimea buzei:2mm, diametrul bazei 6,3cm, iar diametrul mediu de unde se apuca paharul: 5,7cm. Pret: 55lei . Livrare numai personal in Bucuresti, in fata la Spitalul Filantropia (Zona Piata Victoriei). Nu trimit prin posta, curier. In realitate arata mai bine ca in poza. tel: 763 - arata telefon - (daca nu raspund, lasati mesaj).multumesc.

27.02|21:14

0
5 seturi 6 pahare de apă/vin/porto/șampanie cristal Saint Louis Thist

5 Seturi de pahare de cristal marca Saint Louis ,,Thistle (Made în Franța) în stare ireproșabilă. Fiecare set se vinde întreg. Fiecare pahar are plăci osoase de aur 22k și fiecare este marcat. pentru vin alb și roșu, bere/apă, porto și șampanie după cum urmează: Set de 6 pahare de vin alb - 1050 Euro; Set de 6 pahare de vin roșu - 1050 Euro; Set de 6 pahare de apă/bere - 942 Euro; Set de 6 pahare porto - 960 Euro; Set de 6 pahare șampanie - 1080 Euro. În prima imagine, este al doilea din stânga (cel mai înalt). Fiecare set se află în stare ireproșabilă și în ambalajul original. Se vinde fiecare set de câte șase individual sau toate cinci seturile. Se pot vedea la cerere. Plata pe loc. Pentru detalii mai amănunțite despre acest set de pahare Saint Louis, le găsiți pe saitul: https://www.aspireauctions.com/#!/catalog/326/1534/lot/57317 Prețul ridicat se datorează aurului cu care sunt placate paharele - sunt plăci osoase, iar acest preț de 1080 Euro este la mai mult de jumătate din costul real. De fapt, fiecare pahar costă 550 de euro. Aveți saitul menționat mai sus pt. verificare. La cerere, paharele se pot vedea. Plata pe loc în euro. Până azi 11 iulie 17 este interesată de acest set 1 persoană. Până azi 01 august 17 este interesată 1 persoană. Până azi 07.11.2017 sunt interesate 2 persoane. Azi 15.01.2018 sunt interesate 2 persoane. Azi 06.03.2018 sunt interesate 3 persoane.