căutare Posturi vacante și CV în oraș Otopeni

0
Ospatari

lajumate.ro Otopeni

- cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare si bauturi; - preluarea comenzilor de mâncare şi băutură într-o manieră eficientă şi profesionistă; - acordarea atenţiei cuvenite şi asigurarea unor servicii ireproşabile clienţilor; - efectuarea cu atentie a servirii, astefel incat sa se evite accidentarile; - indeplinirea cu promptitudine si corectitudine a obligatiilor ce-i revin prin fisa postului ; - participa la aranjarea salonului(mise-en-place), la curatenia de la sfarsitul evenimentului festiv(strangerea tacamurilor, a farfuriilor, paharelor, golirea sticlelor si depozitarea lor in navete) - realizeaza corect depozitarea si evacuarea deseurilor ; - efectueaza serviciile la micul dejun si cina, precum si la mesele de protocol ; - indeplineste alte sarcinii curente in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii ; - isi asuma responsabilitatea pentru corectitudinea intocmirii bonurilor de marcaj si a notelor de plata, precum si a incasarii acestora; - respecta standardele referitoare la tinuta si comportament ; - se adapteaza la reactiile clientilor oferind un tratament intotdeauna serviabil, actionand permanent pentru satisfacerea clientului si fidelizarea lui; - sa accepte, sa rezolve sau sa transmita plangerile catre bucatarie sau alte departamente ;

30.10|16:05

0
Spalator auto OTOPENI

lajumate.ro 3500 Otopeni

Firma de inchirieri masini, Klass Wagen, angajeaza Spalator Auto Se ofera: - cazare in Corbeanca; - transport de la cazare sau decontare 80 lei, abonament sau combustibil; - salariul intre 2000 si 3500 lei NET si contract de munca; - program de lucru de 7 ore, in ture: 07:30-14:30 sau 14:30-21:30 (la 2 saptamani, sambata si duminica libere, iar in cealalta saptamana 2 zile libere in cursul saptamanii); - activitatea se desfasoara pe langa aeroportul din Otopeni; - se ofera bonusuri si comisioane pentru numarul de masini spalate, interior, exterior. Permisul de conducere este un avantaj. Daca iti doresti sa ai un serviciu STABIL intr-o firma de viitor, unde munca sa iti fie apreciata si sa ai toti banii platiti corect, atunci acesta este locul potrivit. Va invitam sa ne sunati la telefonul 0770.252.262

31.10|16:19

0
Montator statii Lukoil

Montator stati Lukoil, mai multe detalii in prin de preferabil din Otopeni..

03.11|10:03

0
Manipulant; Incarcator descarcator;

Angajam incarcatori-descarcatori bagaje, marfa(cargo), posta in si din aeronava in Aeroportul Henri Coanda. Program de lucru in schimburi. Venitul net intre 1400 - 2000 lei: salariu + spor de noapte, spor de week-end + spor operational, tichete de masa si suma fixa de transport. Posibilitati de avansare si dezvoltare. Permis conducere B" constituie un avantaj.

13.11|09:58

0
Electrician Utilaje

Descrierea jobului: Efectueaza lucrari electrice de intretinere si reparatii ale utilajelor, echipamentelor de lucru si sistemelor tehnice din dotarea companiei, in conformitate cu instructiunile tehnice emise de catre producatorii acestora. Executa controlul final al lucrarii efectuate si informeaza superiorul direct daca a intampinat dificultati in desfasurarea activitatii. Consemneaza in rapoartele de reparatii lucrarile executate si informeaza superiorului direct daca vor fi necesare lucrari suplimentare la urmatoarea interventie sau revizie asupra echipamentului in cauza. Da dovada de implicare si responsabilitate in executarea cat mai eficienta a lucrarilor atribuite, fara a afecta standardul de calitate al acestora. Gaseste si aplica solutiile tehnice corespunzatoare, pentru remedierea defectiunilor. Candidatul ideal Studii medii (absolvite cu diploma bacalaureat); preferabil scoala tehnica de profil (electromecanic). Cursuri de pregatire si/sau perfectionare pentru intretinere si reparatii electromecanica. Cunostinte de electrica, electromecanica si automatizari. Capacitate de auto-organizare. Capacitate de relationare si munca in echipa. Experienta pe o pozitie similara minim 2 ani. Constituie un plus: cunostinte medii de limba engleza/germana. Constituie un plus: atestat de stivuitorist

13.11|09:58

Istoria cererilor dvs

Data adăugată

Legate de întrebări

Alte resurse