căutare locurile vacante și reluarea la cerere "Electromecanic Industrial Mecanic" în oraș Sector 1

0
Mecanic Camioane

www.publi24.ro Sector 1

Responsabilitati: - Executarea lucrarilor de mecanica conform comenzilor de atelier; - Respectarea tehnologiei reparatiilor si conditiilor de calitate; - Completarea comenzii de reparatie conform operatiilor efectuate la camionul aflat in reparatie; - Efectuarea controlului final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor.

29.06|16:46

0
Mecanic si ucenici in cea mai tare echipa

2500 LEI UCENIC 3-4000 LEI MECANIC Oferim salarii motivante, service in sectorul 1 zona Crangasi, Giulesti, cel mai mare atelier de reparatii casete de directie din Estul Europei. Pentru ucenici se ofera calificare la locul de munca! Salariul creste progresiv pe masura ce angajatul demonstreaza ca are capacitate si dorinta de a invata. Poti fi noul membru al echipei noastre, daca ai: Studii medii tehnice (profil mecanica auto); Experienta de minim 3 ani in domeniul auto (doar pentru mecanic auto, suficient pasiune pentru ucenici); Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule (nivel avansat); Permis Categoria B (este un avantaj); Seriozitate; Dorinta de munca; Rapiditate; Punctualitate; Orientare spre dezvoltare profesionala. In cadrul echipei noastre vei gasi: · Un mediu de lucru placut, profesionist si dinamic, conditii de munca deosebite; · Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala; · Un pachet salarial motivant: salariu fix (2-3-4000 LEI) + bonus legat de performanta + bonus de fidelizare.

02.08|12:59

0
Angajez FEMEI - MECANIC AUTO, ELECTRICIAN AUTO

Angajez FEMEI mecanic auto, electrician auto, cu experienta in domeniu. OBLIGATORIU permis de conducere. Program de lucru de Luni - Vineri / 8 ore + o ora pauza de masa. Sarbatorile legale - liber. Astept CV - la adresa de e-mail sau aici. Raspund garantat oricarei intrebari. Foarte important: Seriozitate. Salariul 1900 de lei pe luna.

05.08|05:19

0
Angajam Mecanic auto si Vopsitor auto

Firms MAM AUTO sector 1 salariu attractive.

25.07|18:31